Muguras masāža

/40 minūtes/

Masāža ātri noņem nogurumu un stresu, kā arī atjauno darbaspējas, veicina labu garastāvokli, palīdz mobilizēties darbam. Masāža dziedē arī sēdoša darba izraisītas muguras sāpes, sastiepumus un citas traumatiskas problēmas, labvēlīgi iedarbojas uz nervu, sirds asinsvadu, saišu sistēmu, locītavām, muskuļiem un limfātisko sistēmu, uzlabojot limfas cirkulāciju.

Kāju un pēdu relaksējošā masāža

/30 minūtes/

Šī speciāli izstrādātā masāža padarīs Jūsu kāju un pēdu ādu gludu un elastīgu. Procedūra īpaši piemērota, lai novērstu sausas ādas radīto diskomfortu, mazinātu kāju tūsku, stimulētu asinsriti un limfātisko sistēmu.

Aromterapijas masāža

/75 minūtes/

Vispārēja un dziļi relaksējoša ķermeņa masāža, izmantojot ēteriskās eļļas, kas tiek individuāli piemeklētas atbilstoši Jūsu vēlmēm konkrētajā brīdī.

Medus masāža

/75 minūtes/

Medus masāža ir viena no vērtīgākajām masāžām, lai atbrīvotos no celulīta. Šī masāža lieliski attīra un atjauno ādu, palīdz novērst celulītu, kā arī ir noderīga figūras koriģēšanai.

Medus masāžu rezultāts ir pārsteidzošs – no organisma izvadās toksīni, āda kļūst zīdaina un elastīga.

Klasiskā masāža

/90 minūtes/

Tieša pieskāriena un masāžas kustību iedarbība iespaido visa organisma sistēmas, tai skaitā asinsrites sistēmu, kura nodrošina vielmaiņu. Masāža atslābina nogurušo nervu muskulatūras sistēmu, paaugstina muskuļu darbaspēju, novērš to asimetriju, normalizē tonusu, likvidē muskuļu atrofiju. Pieskārieni mierina, atvieglo sāpes, kas sekmē iekšējās cilvēka enerģijas dziedināšanu.

Masāža iedarbojas ne tikai fiziski, tā noņem stresu un nemieru un lielisks veids kā salīdzinoši īsā laikā uzlabot pašsajūtu un garastāvokli!

Ietīšanas procedūra ar jūras aļģēm

/90 minūtes/

Aļģu attīrošās īpašības palīdz izvadīt no ķermeņa toksīnus un lieko šķidrumu, lai ķermenis pēc procedūras justos viegls un enerģijas pilns.

Procedūra sākas ar ķermeņa pīlingu, tam seko viegla ķermeņa masāža un ietīšana ar jūras aļģēm.

Ietīšanas procedūra ar ādu atjaunojošiem jūras dubļiem

/90 minūtes/

Ietīšana ar jūras dubļiem ir īpaši piemērota sausai un jutīgai ādai. Ar šīs ietīšanas palīdzību ķermeņa āda tiek dziļi barota, atjaunota, mīkstināta un mitrināta.

Procedūra sākas ar ķermeņa pīlingu, tam seko viegla ķermeņa masāža un ietīšana ar jūras dubļiem.

Šokolādes procedūra

/120 minūtes/

Šokolāde padara ādu veselīgu un starojošu, pilnu skaistuma un jaunības, tā atstāj pozitīvu ietekmi uz kopējo pašsajūtu, un ir viens no visspēcīgākajiem antidepresantiem ar tonizējošu efektu.

Procedūra sākas ar ķermeņa pīlingu, tam seko viegla ķermeņa masāža un šokolādes ietīšana.

Anticilulīta procedūra

/120 minūtes/

Iietīšanas procedūra, kurā tiek izmantotas dabiskas aktīvās sastāvdaļas, kas atjauno ādu, uzlabo ķermeņa kontūras un lieliski cīnās ar celulītu.

Ādas izskata uzlabojumi redzami jau pēc 2 procedūrām, taču, lai efekts būtu ilglaicīgs un āda gluda ilgāku laiku, nepieciešams procedūru veikt kursa veidā. Kursa apjoms ir no 5 līdz 10 procedūrām, atkarībā no sākotnējā ādas stāvokļa.

Procedūra sākas ar ķermeņa pīlingu, tam seko viegla ķermeņa masāža ar pretcelulīta eļļu un ietīšana ar jūras aļģēm.

Ekspress masāža spranda zonai

/20 minūtes/

Masāža ar Šī sviestu

/75 minūtes/

Pīlings

/30 – 40 minūtes/