Katram no mums patīk svētki! Ar ko Jums tie asocējas? Protams, kad ar dāvanām! Bet rodas jautājums, ko tieši uzdāvināt saviem mīļajiem radiem, draugiem un kolēģiem, lai sagādātu maksimāli daudz pozitīvu emociju? Vai arī, kā tieši pārsteigt savu kolēģi, draugu, draudzeni?

Ideāls risinājums, ideālai dāvanai, vīrietim vai sievietei, viennozīmīgi būs DĀVANU KARTE uz skaistumkopšanas salonu LEVANDE. Tā Jūs varat izteikt savas RŪPES par dārgo Jums cilvēku, jo tas noteikti ir svarīgi katram no mums, sajust, kad viņš tiek MĪLĒTS!

DĀVANU KARTE attiecas uz patīkamu un aktuālu dāvanu kategorijām. Jo katra, bez izņēmumiem, sieviete un lielākā vīriešu daļa, uzskata, kad labākā dāvana ir tā, kas uzdāvinās maksimums pozitīvo emociju un baudas.

Vairs nav iemeslu pārdzīvojumiem, jo mūsu skaistumkopšanas salons  LEVANDE, piedāvā iegādāties DĀVANU KARTI, jebkuriem svētkiem:

Ziemassvētkiem, Jaunajam gadam;

Dzimšanas dienai, vārda dienai;

Svētā Valentīna dienai;

Mātes dienai;

8 marta svētkiem;

Kāzu dienai;

Korparatīviem;

Jubilejām u.c.

Vēl viena DĀVANU KARTES īpatnība ir tā, kad Jūs paši nosakāt summu, kuru vēlaties dāvināt! DĀVANU KARTĒ mēs ierakstīsim, jebkuru summu no 10€ – 100€ vērtībā, vai arī, jebkuru procedūru nosaukumu pēc Jūsu uzskatījuma.

Izvēloties mūsu DĀVANU KARTI, kā dāvanu, Jūs nenožēlosiet! No savas puses mēs izdarīsim visu iespējamo, lai kartes īpašnieks izbaudītu maksimāli daudz baudas un prieka! Izcelsmi viņa skaistumu un spilgtumu!

Kopā ar skaistumkopšanas salonu LEVANDE, DĀVANU KARTES īpašnieks izbaudīs neaizmirstamas emocijas. Uzticoties mums, Jūs nenožēlosiet!